O nas

Nasza rodzinna historia... czyli jak to wszystko się zaczęło.

Firma BUSTER została założona 11 marca 1991 roku w Gliwicach przez Marka Chorzelskiego. Powstała na ulicy Składowej 2, gdzie stoi po dziś dzień. Od początku działalności zajmuje się hurtową i detaliczną sprzedażą nowoczesnych materiałów budowlanych.

Od zawsze cechowała nas życzliwość wobec klientów, szanowaliśmy i nadal szanujemy każdego klienta i jego czas. Zawsze obsługując go szybko i sprawnie oraz dbając o to, by już z samego rana mógł zrobić łyka pysznej gorącej kawy przy naszym ekspresie.

Idąc za ciosem dobrego startu w 1995 roku otworzyliśmy drugi oddział firmy BUSTER znajdujący się w Mikołowie przy ulicy Rymera 9. Gdzie za sterami firmy usiadł brat Marka, Jerzy Chorzelski. Firma ta dwa lata później została przekształcona w samodzielny podmiot gospodarczy, ale jej rodzinny charakter się nie zmienił.

W 1998 roku założono grupę Polskie Składy Budowlane (GRUPA PSB), w której objęliśmy udziały, co pozwoliło na dynamiczny rozwój działalności handlowej. Dzięki temu w 2006 roku w obu firmach powstały pierwsze na Górnym Śląsku Centra Budownictwa Profesjonalnego PSB-PROFI.

Rodzinny charakter firmy cementuje dodatkowo sukcesja, bowiem po Marku w 2022 roku prezesem firmy został jego syn Paweł Chorzelski, działający w firmie BUSTER już od 1998 roku.

Czym się zajmujemy?

Zajmujemy się detaliczną i hurtową sprzedażą materiałów budowlanych i wykończeniowych. W naszej ofercie można znaleźć:

  • materiały budowlane ścienne: pustaki, beton komórkowy, ceramika ścienna
  • materiały dociepleniowe: wełna, styropian
  • pokrycia dachowe
  • materiały wiążące: cementy i wapna
  • szeroki wybór tynków, zapraw, klejów i innych artykułów chemii budowlanej
  • okna i drzwi
  • materiały niezbędne do prac przy instalacjach hydraulicznych i elektrycznych

Poza kompleksowym asortymentem oferujemy również kompetentne doradztwo w sprawie zakupów oraz transport zakupionych towarów. A same oferowane przez nas materiały i narzędzia budowlane na pewno będą solidnym wsparciem bez względu na to, czy jest to remont jednego mieszkania, czy też budowa całego osiedla.

Angażujemy się.

Nasza firma to nie tylko formalność. Dbamy o to aby się ciągle rozwijać, wzbogacać ofertę handlową i pozyskiwać nowych klientów. Dlatego też swoje zaangażowanie wkładamy w organizację szkoleń dla wykonawców budowlanych, zapraszając do siebie producentów sprzedawanych przez nas produktów. Co daje klientom możliwość poszerzenia wiedzy o danym produkcie poprzez informacje z samego źródła. Producenci doradzają, pomagają i spotykają się z wykonawcami, nie rzadko przy małym poczęstunku na dobry początek dnia.

Tworzymy zgrany zespół.

Kluczowy element to dobra atmosfera! Każdy klient zostanie u nas przywitany z uśmiechem dlatego, że sami pracownicy lubią się nawzajem i sobie pomagają. Gdy ktoś czegoś nie wie, drugi przychodzi z pomocą. A na szczęście też nie ma daleko, ponieważ wszyscy nasi handlowcy siedzą ramię w ramię, więc o fachową poradę od specjalisty danego działu nie trudno. Wiadomo, czasem kadry się zmieniają, jednak zawsze staramy się z otwartością i uśmiechem przyjąć nowego pracownika, a nasze relacje cementujemy na wyjazdach integracyjnych.

Poza pracą.

Jesteśmy ludźmi z pasją nie tylko budowlaną, ale i rowerową. Od 2014 roku tworzymy amatorską drużynę rowerową Buster Bike Team.do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl