Zwroty

Każdy Klient zgodnie z obowiązującą ustawą z 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (Dz. U. z 24 czerwca 2014 r. poz. 827), który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może od takiej umowy odstąpić w terminie 14 dni bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, oprócz kosztów określonych w Ustawie, na przykład: bezpośredni koszt zwrotu.

Aby odstąpić od umowy należy odesłać produkt na adres:

BUSTER Spółka z o.o.
BUSTER e-SKLEP - Dział zwrotów
Ul. Składowa 2
44-100 Gliwice

oraz wypełnić oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, i dołączyć je do odsyłanego Towaru. Oświadczenie można wysłać do nas również elektronicznie na nasz adres e-mail: zwrot.sklep@buster.com.pl.

Aby zachować termin wystarczy wysłać oświadczenie przed jego upływem. Każdy Klient ma obowiązek zwrócić Towar Sprzedawcy niezwłocznie, ale nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od Umowy sprzedaży.

W przypadku odstąpienia przez Klienta od Umowy sprzedaży, Sprzedawca zwraca wszystkie otrzymane od Klienta płatności w taki sam sposób w jaki je otrzymał przy zakupie Towaru.

W przypadku zwrotu Towaru Kupujący ponosi wszelkie koszty związane z odesłaniem zamówionych produktów z powrotem do Sprzedawcy.

https://furgonetka.pl/zwroty/f378db79-d9cc-4f2e-8106-48671ebfbecddo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl